top of page
Untitled-1_edited.jpg

Par mums

Mūzikas nams “Daile”, Kr. Barona ielā 31, Rīgā ir multifunkcionāla koncertzāle ar akustisku 440 skatītāju zāli. 

Desmit gadu darbības laikā Dailes nams ir kļuvis par nozīmīgām kultūras krustcelēm Rīgā – māksliniekiem, skatītājiem, domubiedriem un sadarbības partneriem, un tā durvis vēruši vairāk kā 1,000,000 apmeklētāji. Kopš 2019. gada Mūzikas nams “Daile” savās telpās izveidojis kamerzāli jeb Dailes mūzikas salonu, kurā norit akustiski koncerti 50 klausītājiem.

Kā koncertzāle un muzikālu notikumu rīkotājs, Mūzikas nams “Daile” realizē daudzveidīgus muzikālus projektus, tādējādi veicinot mākslas jaunradi un sniedzot savu ieguldījumu Latvijas kultūras mantojuma vairošanā un saglabāšanā. Mūzikas nams “Daile” darbojas kā repertuāra koncertzāle, par pamatvērtību nosakot tematiskus mūsdienu latviešu autoru un mākslinieku darbus, tostarp dramaturģiskus iestudējumus, akadēmiskās mūzikas koncertus, koncertuzvedumus u.c.. Repertuārs tiek veidots, lai tā saturs būtu daudzveidīgs un pārstāvētu dažādākos mūzikas žanrus, vienlaikus Dailes nama koncertzāle  ir atvērta viesmākslinieku jaunradei un koncertu rīkošanai, kā arī mūzikas un mākslas festivālu norisei.

Mūzikas nama “Daile” telpas ir piemērotas prezentāciju pasākumiem, meistarklasēm, konferencēm, semināriem, korporatīvām ballēm u.c. kutūras norisēm.

Mūzikas nama “Daile” darbību novērtējusi arī Rīgas Dome. 2014. gadā Mūzikas namam “Daile” tika piešķirta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta “Gada balva Kultūrā “Baltais zvirbulis” 2013″ par multifunkcionālas koncertzāles Mūzikas nama “Daile” izveidi un augstā mākslinieciskā līmenī īstenotiem projektiem un koncertiem Rīgā.

Mūsu komanda

Sazinies ar mums

V​ēlies nomāt telpas, koncertprogrammu vai rīkot koorporatīvo pasākumu mūzikas nams "Daile" telpās - sazinies ar mums!

Adrese

Kr. Barona 31, Rīga, LV-1011

Tālrunis

+371 24959495

E-pasts

Seko mums

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page