top of page

Mārcis Auziņš un Mārcis Auziņš. FLIRTS AR CITĀDO.

Mūzikas nams “Daile” aicina uz lekciju ciklu “Flirts ar citādo”, kur skatītājus sagaida aizraujošs audiovizuāls priekšnesums, kurā uz vienas skatuves tiekās zinātnieks un mūziķis, lai, savstarpēji reflektējot, vienkārši runātu par sarežģītām lietām. Varētu to saukt par audivizuālu portālu uz citādu pasaules redzējumu un izpratni, kurā zinātnieka stāstītais pārtop muzikālās ainavās, meklējot atbildes uz lielajiem jautājumiem un mūsdienu izaicinājumiem.


Viens Mārcis Auziņš - latviešu fiziķis, zinātnieks, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, bijis Latvijas Universitātes rektors. Paralēli aktīvam darbam Latvijas Universitātē strādājis par viesprofesoru Saseksas Universitātē, Lielbritānijā, Oklahomas Universitātē, ASV, un kā Millera viesprofesors Kalifornijas Universitātē Berklijā, ASV. Bijis viespētnieks Bīlifeldes Universitātē, Vācijā. Mārcis Auziņš ir apmēram 100 zinātnisko rakstu autors recenzējamos starptautiskos žurnālos un apmēram 140 konferenču referātu autors. Publicējis virkni populārzinātnisku un publicistisku rakstu Latvijas presē, kā arī piedalījies vairāku populārzinātnisku raidījumu veidošanā televīzijā.


Otrs Mārcis Auziņš – viens no Latvijā zināmākajiem ģitāristiem, komponists, aranžētājs un grupas vadītājs. Mūzikas namā “Daile” Mārcis Auziņš piedalījies akustisko ģitāru koncertprogrammā “AG 3’0”, kā arī savās solo koncertprogrammās. Mārcis Auziņš sadarbojies ar tādiem komponistiem kā Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Boriss Rezņiks. Veidojis muzikālo noformējumu projektiem Cabaret “La Luna”, Cabaret “Palladium”, Cabaret “ReLoveution”, cabaret “Jazzoteria”, LTV veidotajā izklaides šovā “Mana dziesma”, Daumanta Kalniņa programmā “Atspulgi” u.c. Kā ģitārists sadarbojies ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem kā Laima Vaikule, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa, Jānis Lūsēns, Linda Leen, Intars Busulis, Daumants Kalniņš, Dons, Latvijas Radio bigbends, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un daudziem citiem.  

+371 24959495

Mārcis Auziņš un Mārcis Auziņš. FLIRTS AR CITĀDO.

Adrese

Kr. Barona 31, Rīga, LV-1011

Tālrunis

+371 24959495

E-pasts

Seko mums

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page